Výrobky a ingredience

Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Základní benefity:

  • nejucelenější sortiment ekodrogerie na trhu
  • testovaná perfektní funčnost bez kompromisů
  • průměrně 99,5% surovin přírodního původu
  • 0% palmového oleje
  • certifikace netestování na zvířatech

V našem firemním e-shopu naleznete u každého výrobku vždy kompletní složení, nejen tedy zkrácené, trochu nesmyslné složení dle požadavků EU, ale opravdu kompletní složení s výčtem všech použitých ingrediencí.

Ecozone se snaží nedělat kompromisy. Najdete „ekodrogerii“, která je složením relativně v pořádku, ale příliš nefunguje. Najdete „ekodrogerii“, která se tváří „eko“, ale vy ani netušíte z čeho se vlastně vyrábí a proč je „eko.
A pak je tu ECOZONE: PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. To ostatně poznáte a uvěříte, až vyzkoušíte.

S výrobky firmy Ecozone poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid nejsou žádná alchymie. Fungují jako běžná drogerie a přitom jsou šetrné k vašemu zdraví i k přírodě.
Ecozone kromě funkčnisti zároveň doslova lpí na složení, na přírodních ingrediencí, na zdravotní nazávadnosti.

O ingrediencích si tedy musíme říci více:

Sortiment produktů pro eko praní, úklid a domácnost obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používáme přírodní barviva.
Usilujeme o to, abychom byli co nejvíce ekologičtí – primárně ve vztahu k lidem, ale samozřejmě i ve vztahu k životnímu prostředí. Proto jsou složky Ecozone 100% biologicky odbouratelné a naše obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

HODNĚ LIDÍ SE TAKÉ PTÁ NA PALMOVÝ OLEJ – PROTO JASNÁ ODPOVĚĎ: výrobky jsou ZCELA BEZ PALMOVÉHO OLEJE
Přestože používáme mnoho přírodních a rostlinných složek, neznamená to, že používáme cokoli! Nyní všichni víme, jaké škody způsobí nadměrná spotřeba polmového oleje (ačkoli může mít mnoho užitečných užití jako produkt) Ale my jsme se rozhodli pro jasné ne.
Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale také se snažíme bojovat proti neetickým výrobním metodám, jako je nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje. Nadprodukce palmového oleje znamená zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani. Také zvyšuje hladinu CO2, která vzrůstá kvůli jeho výrobě, proto je Ecozone ZCELA BEZ PALMOVÉHO OLEJE