Přehled výrobků

4
Yes
None
1
1000000
/prehled-vyrobku/
Thumbnail
Třídit dle...

Kategorie

Mytí nádobí
Ecozone tablety do myčky Brilliance 65ks
Ecozone tablety do myčky Brilliance 65ks Image

Naše dosud nejlepší složení “vše v jednom” vám vždy přinese ty nejlepší výsledky. Nemusíte je rozbalovat, jednoduše vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Vysoce účinné složení zatočí se špínou i mastnotou a zanechá vaše skleničky i talíře zářivé i při krátkých programech.

Ecozone tablety do myčky Classic 72ks
Ecozone tablety do myčky Classic 72ks Image

Naše složení “vše v jednom” uvolňuje mocnou čistící sílu a zanechá tak vaše talíře bez šmouh a skvrn, bez stop mastnoty a zbytků chemických látek. Tablety jsou samostatně baleny aby se zachovala účinnost a konsistence. Hodí se i pro krátké mycí programy při nízkých teplotách.

Ecozone tablety do myčky Brilliance 25ks
Ecozone tablety do myčky Brilliance 25ks Image

Naše dosud nejlepší složení “vše v jednom” vám vždy přinese ty nejlepší výsledky. Nemusíte je rozbalovat, jednoduše vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Vysoce účinné složení zatočí se špínou i mastnotou a zanechá vaše skleničky i talíře zářivé i při krátkých programech.

Ecozone na ruční mytí nádobí Sensitive 500ml
Ecozone na ruční mytí nádobí Sensitive 500ml Image

Tekutý Ecozone Sensitive na ruční mytí nádobí je bez parfemace a jemný k vaší pokožce. Díky jeho koncentrovanému složení vytvoříte pěnu, která rozpustí mastnotu a po každém mytí zanechá vaše talíře zářivě čisté.

Ecozone leštidlo do myčky
Ecozone leštidlo do myčky Image

Pro zářivé sklenice, naleštěné talíře a rychlé vysoušení. Používejte pro zářivé sklenice a lesklé talíře. Přírodní ingredience v jeho složení pomohou odstranit všechny nežádoucí částice, zabrání vzniku skvrn a šmouh i bez chemických látek. Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku a vaše nádobí bylo po umytí jako nové, používejte leštidlo spolu s Ecozone tabletami do myčky. Tento produkt je bezpečný i pro domácnosti s instalovanou jímkou. Vyrobeno v továrně využívající solární energii.

Úklid
Ecozone šampon na koberce
Ecozone šampon na koberce Image

Ideální na koberce menší velikosti, například na schodech, předložky, a podobně. Rozumí si se všemi druhy koberců. Pro manuální i strojové čištění. Lze jej použít do většiny strojů na čištění koberců.

Ecozone čistič a odstraňovač vodního kamene
Ecozone čistič a odstraňovač vodního kamene Image

Vysoce účinný odstraňovač vodního kamene Ecozone byl speciálně navržen tak, aby byl vždy důkladný a účinný, zvláště na těžko odstranitelné plochy vápence, které se díky tvrdé vodě usadily na povrchu. Perfektní pro použití v koupelnách, v kuchyních, ve vlhkých a užitkových místnostech apod. Je také vysoce účinný na mýdlo a různé jiné organické zbytky, které se hromadí na dlaždicích, vanách, sprchových koutech apod. Stačí nastříkat a otřít nebo nechat chvíli působit pro vyšší účinnost.

Odstraňuje i zatvrdlý vodní kámen

Udržuje povrch a zabraňuje obnovení znečištění vodním kamenem.

Zanechává povrchy čisté a lesklé.

Ecozone antibakteriální úklidový sprej 3v1 500ml
Ecozone antibakteriální úklidový sprej 3v1 500ml Image

Náš víceúčelový čistič je jednoduše multi-báječný. Využívá síly rostlinných extraktů k čištění a ochraně vašich povrchů, kde usmrtí 99,9% všech bakterií. Odstraňuje špínu a mastnotu téměř z jakéhokoli typu povrchu ve vašem domově.

99,5 % surovin přírodního původu

Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna
Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna Image

Kompletní složení: Polyester 80% , polymide 20% 32cm X 32cm 380g/m

Ecozone čistič sprchových hlav a kohoutků
Ecozone čistič sprchových hlav a kohoutků Image

(balení obsahuje kartáček a drátěnku)
Čistící gel na sprchové hlavy a kohoutky účinně a jemně odstraní vodní kámen z kohoutků i sprchy – bez škrábanců!
Tento jedinečný gel, který je přátelský k naší planetě, byl vyvinut tak, aby přilnul k povrchu a aktivně rozpouštěl skvrny od kapek a kroužky od vodního kamene na varné konvici a pánvích.
Je to tak snadné – gel prostě aplikujte na přiložený kartáček a přiložte na vodní kámen. Po několika hodinách otřete postižené místo houbičkou a propláchněte, abyste přebytečný gel vymyli. Pokud je nános vodního kamene příliš silný, proces opakujte. Čistič můžete bez obav používat i na keramiku a plast. Používejte jej pravidelně a kohoutky i sprcha ve vaší koupelně se budou lesknout čistotou.
Veganský produkt, schválený BUAV (Britská unie za zrušení pokusů na zvířatech – neobsahuje suroviny živočišného původu a nebyl testován na zvířatech)

Ecozone tyčinky na čištění odpadů 12 ks
Ecozone tyčinky na čištění odpadů 12 ks Image

Tyčinky na čištění odpadů představují inovaci v efektivním čištění odpadů. Tyčinky dokážou rozložit cokoli, co projde výlevkou, odpad ucpe a způsobí nepříjemné pachy v kuchyni a koupelně. Síla přírodních bakterií a enzymů odpad uvolní a zbude příjemná vůně. Balení obsahuje 12 tyčinek na čištění odpadů – právě tolik stačí k tomu, aby váš odpad voněl po celý rok.

Ecozone čistič kuchyňských odpadů
Ecozone čistič kuchyňských odpadů Image

Čistič kuchyňských odpadů působí jako šok ve vaší výlevce. Pokročilé složené aktivně rozloží mýdlo, mastnotu, toaletní papír i zbytky biologických materiálů. Poradí si se silně ucpaným odpadem v kuchyni, koupelně a toaletě. Síla přírodních enzymů si poradí téměř s čímkoli, aniž by poničila potrubí či septik ve vašem domě.

Ecozone čistič zanesených umyvadel a van
Ecozone čistič zanesených umyvadel a van Image

Čistič zanesených umyvadel a van má jedinečné složení, které využívá speciálně vyvinutých enzymů, které dokážou beze zbytku rozpustit vlasy i chlupy, které ucpávají odpady. Na rozdíl od běžných přípravků na čištění ucpaných odpadů, které se spoléhají na žíraviny, z nichž unikají toxické výpary, neobsahuje Ecozone čistič zanesených umyvadel a van korozní ingredience a žíraviny, a tak jsou bezpečné pro vás i potrubní systém vašeho domu. Lahev obsahuje dvě koncentrované dávky, které zvládnou i ten nejhůře ucpaný odpad v koupelně.

Ecozone koupelnový čistič 3v1 500ml
Ecozone koupelnový čistič 3v1 500ml Image

Vidíte ji, nevidíte ji. Náš koupelnový čistič s dvojím účinkem odstraňuje špínu jako mávnutím kouzelného proutku. Vany, umyvadla, sprchové, kouty, kohoutky i dlaždice zanechá zářivě čisté. Účinné složení čerpá sílu z rostlinných extraktů a nečistoty odstraňuje tak snadno, že pro vás úklid bude hračka. No jen se podívejte!

Ecozone kuchyňský čistič 3v1 500ml
Ecozone kuchyňský čistič 3v1 500ml Image

Kuchyňský čistič 3 v 1 od Ecozone nedá mastnotě a špíně na vašich kuchyňských površích sebemenší šanci.
Jeho oceňované složení odstraní skvrny a hodí se pro všechny typy povrchů a čištění vaší mikrovlnky, trouby i sporáku.
Neobsahuje aditiva, ani agresivní chemické látky, má příjemnou pomerančovou vůni a s lehkostí vyčistí každý centimetr vaší kuchyně.

Ecozone na podlahy univerzální 2v1 500ml
Ecozone na podlahy univerzální 2v1 500ml Image

Poradí si i se zažranou mastnotou a špínou. Jeho rychle působící složení odstraní šmouhy a zanechá podlahu vzorně vycíděnou. Je vhodný na tvrdé povrchy, laminát, leštěné podlahy, keramické obklady, kámen, břidlicové povrchy i vinyl.

Ecozone na dřevěné a laminátové podlahy 2v1 500ml
Ecozone na dřevěné a laminátové podlahy 2v1 500ml Image

Prostředek na dřevěné a laminátové podlahy odstraní i tu nejzažranější špínu a nečistoty, a vy tak budete mít čisté podlahy i bez pravidelného vytírání. Díky speciálnímu složení jej můžete nanášet rovnou na podlahu, neředěný.

Ecozone čistič sprch a sprchových koutů
Ecozone čistič sprch a sprchových koutů Image

Skvělý přípravek pro každodenní použití nejen vyčistí vaši sprchu, ale předchází i usazování zbytků mýdla a pěny z něj. Navíc nemusíte mít obavu, že poškrábe sanitární povrchy a dobře se oplachuje.

Ecozone na čištění sporáků a trub 500ml
Ecozone na čištění sporáků a trub 500ml Image

Náš super účinný gel snadno odstraňuje připečené zbytky, mastnotu a další nečistoty. Je přirozeně abrazivní a poradí si i se zažranou špínou, prostor vaší trouby tak bude zářit čistotou.

Ecozone WC čistič 750 ml
Ecozone WC čistič 750 ml Image

Náš WC čistič využívá sílu rostlinných ingrediencí, které vaši toaletu vyčistí snadno a rychle. Jeho účinné složení pomáhá odstraňovat skvrny a vodní kámen jedním spláchnutím. Je bezpečný i pro domácnosti s jímkou.

Ecozone osvěžovač a čistič WC
Ecozone osvěžovač a čistič WC Image

Osvěžovač a čistič WC jednoduše vhoďte do nádržky vaší toalety a po dalších dva tisíce spláchnutí se nebudete muset o nic starat. Předchází usazování vodního kamene. Modré zbarvení vody je zárukou, že nádržka je hygienicky čistá, voňavá, a bez skvrn.
Ne-toxický
Biodegradabilní
Je bezpečný i pro jímky.

Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů
Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů Image

Víceúčelový prostředek na čištění a odstranění vodního kamene je velmi účinný a přitome ekologický a netoxický produkt. Odstraňuje vápenec z celé řady spotřebičů v celém domě. Jeho netoxické složení je navrženo tak, aby fungovalo na všechny typy přístrojů Vhodné pro rychlovarné konvice, parní vařiče, žehličky atd. Prodlužuje výkon a životnost spotřebiče Podle spotřebiče zkontrolujte lahvičku pro správné dávkování. Vždy zkontrolujte návod ke spotřebiči před čištěním.

Praní a sušení prádla
Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks)
Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks) Image

Mít na triku sušení prádla není jen tak… Zachovejte klid, zkraťte dobu sušení a šetřte elektřinu s Ecozone Cubes. Jejich legrační žmolkovité kousky šikovně provzdušní a rozdělí prádlo, aby kolem nich vzduch proudil snadněji a vysušil je tak rychleji.
Rozlučte se se změkčovačem textilií – ty malé žmolky uvolní vlákna a tím prádlo změkčí i bez nežádoucích chemikálií. A to není vše. Ecozone Cubes dokonce vyhladí zmačkané prádlo, a tak žehlení už bude vždy hračka.

Ecozone aviváž pro měkounké ručníky 1l
Ecozone aviváž pro měkounké ručníky 1l Image

Aviváž Ecozone pro měkounké ručníky úžasně voní po divokém bavlníku a na účinnost jejího složení 3v1 se budete moci spolehnout až 17 pracích cyklů. Čisté a přírodní ingredience udrží textilní vlákna hebčí a zabrání jejich zhrubnutí i při raní v tvrdé vodě. Přidáte-li aviváž pro měkounké ručníky ke každému praní, budou vaše koupelové ručníky nejen citlivé k vaší pokožce, ale vydrží dlouho jako nové.
Zlepšuje absorpční schopnosti textilií
Obnovuje měkkost ručníků
Jemný k vašim ručníkům i pokožce
Drobná poznámka: Běžné změkčovače a kondicionéry zanechávají na povrchu neviditelnou voděodolnou vrstvu, která sníží měkkost vláken i absorpční schopnosti vašich ručníků. Vhodné také pro látkové pleny.

Ecozone prací tablety extra účinné 32ks
Ecozone prací tablety extra účinné 32ks Image

Extra účinné prací tablety od Ecozone jsou pro co nejjednodušší použití baleny po dvou, a tak máte vždy po ruce přesnou dávku pracího prostředku bez zbytečného ukápnutí. Jednoduše tablety rozbalte a hurá s nimi do bubnu pračky. Speciální Bio složení odstraní i zažranou špínu a zajistí, že prádlo bude vždy dokonale vyprané. Díky speciálně vyvinutý rozjasňujícím složkám fungují tablety skvěle i při nižší teplotě a jsou perfektní pro praní bílého a stálobarevného prádla.
S pracími tabletami Eczone poznáte, že na eko praní není nic složitého, pokud máte ty správné produkty. Nekompromisní k zažrané špíně i při 30 stupních
Vhodná pro bílé i barevné prádlo
Bez vůně a optických rozjasňovačů barev

Ecozone prací tablety bez enzymů 20ks
Ecozone prací tablety bez enzymů 20ks Image

Prací tablety bez enzymů Ecozone vám přinášejí jednoduchou a snadno použitelnou alternativu k běžným pracím prostředkům. V balení naleznete vždy 20 kapslích. Jednoduše jednu kapsle (nebo dvě, pro silně zašpiněné prádlo) rozbalte, vložte je na dno bubnu pračky a přidejte prádlo. Obal tablet, který je vyroben z rostlinných ingrediencí, se rozpustí bez jediné stopy a zajistí vysoce efektivní praní při každém cyklu. Díky předem odměřenému dávkování a aplikaci bez zbytečných kapek jsou tyto kapsle skvělou volbou jak pro bílé, tak barevné prádlo až pro 20 pracích cyklů.
Poradí si se špínou už při 30 stupních
Jemné k vaší kůži i textiliím
Rozpustný obal z rostlinných surovin neobsahuje živočišné a toxické látky

Ecozone Oxy tablety na barevné prádlo
Ecozone Oxy tablety na barevné prádlo Image

Speciálně vyvinuté Oxy tablety na barevné prádlo od Ecozone vrátí vašemu barevnému prádlu život, zbaví jej špíny a povzbudí původní barvy. Tablety na barevné prádlo si poradí i bez toxických bělidel, k odstranění špíny z vašich látek jim totiž stačí síla kyslíku. Navíc se snadno používají – tabletu jednoduše rozbalíte a přidáte ji ke každé dávce prádla spolu s vašim obvyklým pracím prostředkem a aviváží. Balení vystačí na 12 pracích cyklů.
Silné složení odstraňuje skvrny z bílého prádla
Neobsahuje chlorová bělidla a optické rozjasňovače barev
Složení s aktivním kyslíkem oživí vaše barevné prádlo

Ecozone bělící tablety Oxy
Ecozone bělící tablety Oxy Image

Bělící tablety Oxy značky Ecozone odstraní z vašeho bílého prádla skvrny i šedý nádech, vrátí mu jeho původní barvu a oživí jej. Bělící tablety si poradí i bez toxických bělidel, k odstranění špíny z vašich látek jim totiž stačí síla kyslíku. Navíc se snadno používají – bělící tabletu jednoduše rozbalíte a přidáte ji ke každé dávce prádla spolu s vašim obvyklým pracím prostředkem a aviváží. Balení vystačí na 12 pracích cyklů.
Silné složení odstraňuje skvrny z bílého prádla
Neobsahuje chlorová bělidla a optické rozjasňovače barev
Složení s aktivním kyslíkem oživí vaše bílé prádlo

Ecozone odstraňovač skvrn
Ecozone odstraňovač skvrn Image

Dejte sbohem tvrdošíjným skvrnám na vašem prádle díky víceúčelovému odstraňovači skvrn. Zatočí se skvrnami a zbytky oleje, krve i mastnoty, můžete se na něj tedy spolehnout v případě i těch největších domácích nehod. Jednoduše přípravek aplikujte přímo na skvrnu a nechte jej 10 minut působit. Jistě vás potěší i to, že je zcela biodegradabilní a neobsahuje toxické chemické látky a bělící činidla.
Odstraňovač zažraných skvrn pro aplikaci před praním
Gelové složení s jednoduchou aplikací
Vhodné pro bílé i stálobarevné textilie

Ecozone prací gel 1,5l
Ecozone prací gel 1,5l Image

Ekologický prací gel od značky Ecozone čerpá sílu z rostlinných extraktů a přirozeně čistí vaše prádlo. Zaměří skvrny a špínu a vaše prádlo zanechá dokonale čisté. Balení o objemu 1,5 litru vám vystačí na 18 pracích cyklů, které budou efektivní i při nízkých teplotách, udrží vaše bílé i barevné prádlo jako nové, a budou jemné k vaší pokožce.
Zatočí se zažranou špínou už při 30 stupních
S pracími gely Eczone poznáte, že na eko praní není nic složitého, pokud máte ty správné produkty

Jemný k pokožce i textiliím
Lze jej bezpečně používat i v případě, že máte jímku

Ecozone prací gel bez enzymů Sensitive 1l
Ecozone prací gel bez enzymů Sensitive 1l Image

Koncentrovaný prací gel bez enzymů Ecozone vydrží až 25 pracích cyklů a vždy odvede skvěkou práci. Složení bez enzymů si bez problémů poradí i se skvrnami od vína, tuku, rajčat atd. Díky speciálně vyvinutému rostlinnému složení funguje je i při nižších teplotách. Koncentrovaný gel je tak vhodné jak pro bílé, tak stálobarevné textilie, a navíc hýčká vaši pokožku.
Nekompromisní ke skvrnám i při 30 stupních
Jemný k pokožce i textiliím
Oblečení bude dlouho vonět jako právě vyprané
Vyvinuto v souladu s Ecocert – vyrovná se čistícím vlastnostem těch nejlepších neekologických značek. Fantastická čistící síla bez aditiv a nežádoucích chemikálií.

Ecozone prací gel s enzymy 1l
Ecozone prací gel s enzymy 1l Image

Koncentrovaný prací gel s enzymy Ecozone o objemu 1 litr vydrží až 25 pracích cyklů a s jeho silou vždy můžete počítat. Jeho jedinečné složení si dokonale poradí i s obtížnými skvrnami od vína, trávy, tuku, rajčat atd. Díky speciálně vyvinutému rostlinnému složení funguje je i při nižších teplotách. Koncentrovaný gel s enzymy je tak vhodný jak pro bílé, tak stálobarevné textilie.
Nekompromisní ke skvrnám i při 30 stupních
Jemný k pokožce i textiliím
Oblečení bude dlouho vonět jako právě vyprané
Vyvinuto v souladu s Ecocert – vyrovná se čistícím vlastnostem těch nejlepších neekologických značek. Fantastická čistící síla bez aditiv a nežádoucích chemikálií.

Ecozone prací gel na bavlnu a hedvábí 750ml
Ecozone prací gel na bavlnu a hedvábí 750ml Image

Prací gel na bavlnu a hedvábí Ecozone neobsahuje enzymy, je netoxický a nedráždí ty, co trpí astmatem či alergiemi. Unikátní složení je tolerováno i velmi citlivou pokožkou a je proto optimální pro praní oblečení miminek. I přes své jemné složení snadno odstraňuje špínu, a tak můžete celých 25 pracích cyklů počítat s jeho jedinečnou silou.
Složení dostatečně jemné i pro mytí rukou
Vhodné pro hedvábí, vlnu a další jemné textilie
Bez parfemace a barviv
Bez parfemace – neobsahuje vůně, abychom předešli vdechnutí a alergiím. Pro jemnou vůni přidejte Změkčovač textilií od Ecozone. Změkčovače textilií neaplikujte přímo na látku.

Ecozone aviváž 1l
Ecozone aviváž 1l Image

Purity Fab Con od Ecozone je neparfémovaná aviváž z řady Ecozone Fab Con. Navíc neobsahuje lůj, a skládá se z ryze přírodních ingredience a rostlinných extraktů, které pomáhají udržovat vlákna hebká a měkká. Vaše oblečení a ložní prádlo tak budou vaši pokožku hýčkat i po 37 pracích cyklech.
Bez syntetických barviv, výrobků z ropy a loje
Vhodná pro citlivou pokožku
Složení bez parfemace
Lůj je běžná surovina získávaná z upraveného živočišného tuku, která se používá ve většině textilních změkčovadel. Používání vedlejších produktů živočišné výroby je v rozporu s etickými zásadami značky Ecozone, která je nahrazuje surovinami rostlinného původu!

Ostatní
Ecozone odstraňovač plísní
Ecozone odstraňovač plísní Image

Odstraňovač plísní neobsahuje bělidla, snadno se používá a vyhubí plíseň ve vaší domácnosti. Odstraňuje černé i hnědé skvrny plísní a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Jeho netoxické složení je bezpečné pro většinu povrchů. Lze jej používat doma i venku.

Ecozone proti roztočům
Ecozone proti roztočům Image

Roztoči nebudou mít šanci
Ideální pro alergiky
Jednoduchá aplikace rozprašovačem
Náš speciálně vyvinutý přípravek na rostlinné bázi napadá roztoče ve všech místech vaší domácnosti. Lze jej použít na matrace, polštáře, koberce a další vybavení vašeho domu. Jedna aplikace je ochrání až na šest měsíců.

Ecozone přírodní odpuzovač molů a můr
Ecozone přírodní odpuzovač molů a můr Image

Ochrana proti můrám
Vhodné pro všechny textilie
Dlouhotrvající ochrana
Je bezpečný a snadno se používá
Odpuzovač můr vytvoří dlouhotrvající ochranou bariéru proti můrám a molům.
Tento výrobek má promyšlené složení obsahující přírodní esenciální oleje, které vytvoří přirozenou bariéru proti můrám. Komplex přírodních esenciálních olejů můžete bez obav používat kdekoli ve vašem domově.

Ecozone přírodní odpuzovač pavouků
Ecozone přírodní odpuzovač pavouků Image

Odpuzuje pavouky aniž by jim ublížilffffffBezpečný, má rostlinné složeníffffffNeškodí dětem ani domácím mazlíčkůmffffffOdpuzovač pavouků Ecozone čerpá sílu z rostlinných extraktů a vytváří bariéru, která pavoukům zabrání narušovat klid vašeho domova. Funguje skvěle nejen v domech, ale i stanech, karavanech a garážích.ffffffPavouky odpuzuje, ale není pro ně škodlivý.

Ecozone tablety na změkčení vody 16ks
Ecozone tablety na změkčení vody 16ks Image

Tablety na změkčování vody chrání vaši pračku před vodním kamenem.
Pravidelné používání změkčovače vody zabraňuje usazování vodního kamene na topném tělesu, tím šetří energii a udržuje spotřebič ve skvělé formě. Snížením dávky přípravku ušetříte peníze. Prodlužte životnost topného tělesa a pomozte vaší pračce, aby vám dlouho sloužila ve skvělé kondici.
Výrobci praček doporučují pravidelné používání tablet na odstraňování vodního kamene.

Ecozone na čištění varných konvic a žehliček
Ecozone na čištění varných konvic a žehliček Image

Přípravek na odstranění kamene z konvic a žehliček má speciální složení, které zatočí s vodním kamenem. Je to tak – jediný výrobek na dva spotřebiče! Vyřízeno! Balení obsahuje tři sáčky na tři použití.

Ecozone čistič myček a praček
Ecozone čistič myček a praček Image

Chraňte spotřebiče ve své kuchyni naším ekologickým čističem myček a praček. Má speciální složení pro čištění a odstraňování vodního kamene a zaschlého prášku, které se časem usazují. Tak bude vaše myčka pracovat vždy bezchybně a vy ušetříte za servis a opraváře. Náš čistič voní po čerstvých citronech, má ekologické složení a zbaví váš spotřebič nepříjemných pachů.

Mytí nádobí
Ecozone tablety do myčky Brilliance 65ks Image
Ecozone tablety do myčky Brilliance 65ks
Naše dosud nejlepší složení “vše v jednom” vám vždy přinese ty nejlepší výsledky. Nemusíte je rozbalovat, jednoduše vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Vysoce účinné složení zat... Read More
Ecozone tablety do myčky Classic 72ks Image
Ecozone tablety do myčky Classic 72ks
Naše složení “vše v jednom” uvolňuje mocnou čistící sílu a zanechá tak vaše talíře bez šmouh a skvrn, bez stop mastnoty a zbytků chemických látek. Tablety jsou samostatně baleny aby se zachovala účinnost a konsist... Read More
Ecozone tablety do myčky Brilliance 25ks Image
Ecozone tablety do myčky Brilliance 25ks
Naše dosud nejlepší složení “vše v jednom” vám vždy přinese ty nejlepší výsledky. Nemusíte je rozbalovat, jednoduše vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Vysoce účinné složení zat... Read More
Ecozone na ruční mytí nádobí Sensitive 500ml Image
Ecozone na ruční mytí nádobí Sensitive 500ml
Tekutý Ecozone Sensitive na ruční mytí nádobí je bez parfemace a jemný k vaší pokožce. Díky jeho koncentrovanému složení vytvoříte pěnu, která rozpustí mastnotu a po každém mytí zanechá vaše talíře zářivě či... Read More
Ecozone leštidlo do myčky Image
Ecozone leštidlo do myčky
Pro zářivé sklenice, naleštěné talíře a rychlé vysoušení. Používejte pro zářivé sklenice a lesklé talíře. Přírodní ingredience v jeho složení pomohou odstranit všechny nežádoucí částice, zabrání vzniku skv... Read More
Úklid
Ecozone šampon na koberce Image
Ecozone šampon na koberce
Ideální na koberce menší velikosti, například na schodech, předložky, a podobně. Rozumí si se všemi druhy koberců. Pro manuální i strojové čištění. Lze jej použít do většiny strojů na čištění koberců.
Ecozone čistič a odstraňovač vodního kamene Image
Ecozone čistič a odstraňovač vodního kamene
Vysoce účinný odstraňovač vodního kamene Ecozone byl speciálně navržen tak, aby byl vždy důkladný a účinný, zvláště na těžko odstranitelné plochy vápence, které se díky tvrdé vodě usadily na povrchu. Perfektní ... Read More
Ecozone antibakteriální úklidový sprej 3v1 500ml Image
Ecozone antibakteriální úklidový sprej 3v1 500ml
Náš víceúčelový čistič je jednoduše multi-báječný. Využívá síly rostlinných extraktů k čištění a ochraně vašich povrchů, kde usmrtí 99,9% všech bakterií. Odstraňuje špínu a mastnotu téměř z jakéhokoli t... Read More
Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna Image
Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna
Kompletní složení: Polyester 80% , polymide 20% 32cm X 32cm 380g/m
Ecozone čistič sprchových hlav a kohoutků Image
Ecozone čistič sprchových hlav a kohoutků
(balení obsahuje kartáček a drátěnku) Čistící gel na sprchové hlavy a kohoutky účinně a jemně odstraní vodní kámen z kohoutků i sprchy – bez škrábanců! Tento jedinečný gel, který je přátelský k... Read More
Ecozone tyčinky na čištění odpadů 12 ks Image
Ecozone tyčinky na čištění odpadů 12 ks
Tyčinky na čištění odpadů představují inovaci v efektivním čištění odpadů. Tyčinky dokážou rozložit cokoli, co projde výlevkou, odpad ucpe a způsobí nepříjemné pachy v kuchyni a koupelně. Síla přírodních bakt... Read More
Ecozone čistič kuchyňských odpadů Image
Ecozone čistič kuchyňských odpadů
Čistič kuchyňských odpadů působí jako šok ve vaší výlevce. Pokročilé složené aktivně rozloží mýdlo, mastnotu, toaletní papír i zbytky biologických materiálů. Poradí si se silně ucpaným odpadem v kuchyni, koupel... Read More
Ecozone čistič zanesených umyvadel a van Image
Ecozone čistič zanesených umyvadel a van
Čistič zanesených umyvadel a van má jedinečné složení, které využívá speciálně vyvinutých enzymů, které dokážou beze zbytku rozpustit vlasy i chlupy, které ucpávají odpady. Na rozdíl od běžných přípravků na ?... Read More
Ecozone koupelnový čistič 3v1 500ml Image
Ecozone koupelnový čistič 3v1 500ml
Vidíte ji, nevidíte ji. Náš koupelnový čistič s dvojím účinkem odstraňuje špínu jako mávnutím kouzelného proutku. Vany, umyvadla, sprchové, kouty, kohoutky i dlaždice zanechá zářivě čisté. Účinné složení čer... Read More
Ecozone kuchyňský čistič 3v1 500ml Image
Ecozone kuchyňský čistič 3v1 500ml
Kuchyňský čistič 3 v 1 od Ecozone nedá mastnotě a špíně na vašich kuchyňských površích sebemenší šanci. Jeho oceňované složení odstraní skvrny a hodí se pro všechny typy povrchů a čištění vaší mikrovl... Read More
Ecozone na podlahy univerzální 2v1 500ml Image
Ecozone na podlahy univerzální 2v1 500ml
Poradí si i se zažranou mastnotou a špínou. Jeho rychle působící složení odstraní šmouhy a zanechá podlahu vzorně vycíděnou. Je vhodný na tvrdé povrchy, laminát, leštěné podlahy, keramické obklady, kámen, břidlico... Read More
Ecozone na dřevěné a laminátové podlahy 2v1 500ml Image
Ecozone na dřevěné a laminátové podlahy 2v1 500ml
Prostředek na dřevěné a laminátové podlahy odstraní i tu nejzažranější špínu a nečistoty, a vy tak budete mít čisté podlahy i bez pravidelného vytírání. Díky speciálnímu složení jej můžete nanášet rovnou na ... Read More
Ecozone čistič sprch a sprchových koutů Image
Ecozone čistič sprch a sprchových koutů
Skvělý přípravek pro každodenní použití nejen vyčistí vaši sprchu, ale předchází i usazování zbytků mýdla a pěny z něj. Navíc nemusíte mít obavu, že poškrábe sanitární povrchy a dobře se oplachuje.
Ecozone na čištění sporáků a trub 500ml Image
Ecozone na čištění sporáků a trub 500ml
Náš super účinný gel snadno odstraňuje připečené zbytky, mastnotu a další nečistoty. Je přirozeně abrazivní a poradí si i se zažranou špínou, prostor vaší trouby tak bude zářit čistotou.
Ecozone WC čistič 750 ml Image
Ecozone WC čistič 750 ml
Náš WC čistič využívá sílu rostlinných ingrediencí, které vaši toaletu vyčistí snadno a rychle. Jeho účinné složení pomáhá odstraňovat skvrny a vodní kámen jedním spláchnutím. Je bezpečný i pro domácnosti s ... Read More
Ecozone osvěžovač a čistič WC Image
Ecozone osvěžovač a čistič WC
Osvěžovač a čistič WC jednoduše vhoďte do nádržky vaší toalety a po dalších dva tisíce spláchnutí se nebudete muset o nic starat. Předchází usazování vodního kamene. Modré zbarvení vody je zárukou, že nádržka ... Read More
Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů Image
Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů
Víceúčelový prostředek na čištění a odstranění vodního kamene je velmi účinný a přitome ekologický a netoxický produkt. Odstraňuje vápenec z celé řady spotřebičů v celém domě. Jeho netoxické složení je navr?... Read More
Praní a sušení prádla
Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks) Image
Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks)
Mít na triku sušení prádla není jen tak… Zachovejte klid, zkraťte dobu sušení a šetřte elektřinu s Ecozone Cubes. Jejich legrační žmolkovité kousky šikovně provzdušní a rozdělí prádlo, aby kolem nich vzduch proudi... Read More
Ecozone aviváž pro měkounké ručníky 1l Image
Ecozone aviváž pro měkounké ručníky 1l
Aviváž Ecozone pro měkounké ručníky úžasně voní po divokém bavlníku a na účinnost jejího složení 3v1 se budete moci spolehnout až 17 pracích cyklů. Čisté a přírodní ingredience udrží textilní vlákna hebčí a... Read More
Ecozone prací tablety extra účinné 32ks Image
Ecozone prací tablety extra účinné 32ks
Extra účinné prací tablety od Ecozone jsou pro co nejjednodušší použití baleny po dvou, a tak máte vždy po ruce přesnou dávku pracího prostředku bez zbytečného ukápnutí. Jednoduše tablety rozbalte a hurá s nimi do bu... Read More
Ecozone prací tablety bez enzymů 20ks Image
Ecozone prací tablety bez enzymů 20ks
Prací tablety bez enzymů Ecozone vám přinášejí jednoduchou a snadno použitelnou alternativu k běžným pracím prostředkům. V balení naleznete vždy 20 kapslích. Jednoduše jednu kapsle (nebo dvě, pro silně zašpiněné pr... Read More
Ecozone Oxy tablety na barevné prádlo Image
Ecozone Oxy tablety na barevné prádlo
Speciálně vyvinuté Oxy tablety na barevné prádlo od Ecozone vrátí vašemu barevnému prádlu život, zbaví jej špíny a povzbudí původní barvy. Tablety na barevné prádlo si poradí i bez toxických bělidel, k odstranění ... Read More
Ecozone bělící tablety Oxy Image
Ecozone bělící tablety Oxy
Bělící tablety Oxy značky Ecozone odstraní z vašeho bílého prádla skvrny i šedý nádech, vrátí mu jeho původní barvu a oživí jej. Bělící tablety si poradí i bez toxických bělidel, k odstranění špíny z vašich l... Read More
Ecozone odstraňovač skvrn Image
Ecozone odstraňovač skvrn
Dejte sbohem tvrdošíjným skvrnám na vašem prádle díky víceúčelovému odstraňovači skvrn. Zatočí se skvrnami a zbytky oleje, krve i mastnoty, můžete se na něj tedy spolehnout v případě i těch největších domácích ... Read More
Ecozone prací gel 1,5l Image
Ecozone prací gel 1,5l
Ekologický prací gel od značky Ecozone čerpá sílu z rostlinných extraktů a přirozeně čistí vaše prádlo. Zaměří skvrny a špínu a vaše prádlo zanechá dokonale čisté. Balení o objemu 1,5 litru vám vystačí na 18 p... Read More
Ecozone prací gel bez enzymů Sensitive 1l Image
Ecozone prací gel bez enzymů Sensitive 1l
Koncentrovaný prací gel bez enzymů Ecozone vydrží až 25 pracích cyklů a vždy odvede skvěkou práci. Složení bez enzymů si bez problémů poradí i se skvrnami od vína, tuku, rajčat atd. Díky speciálně vyvinutému rostli... Read More
Ecozone prací gel s enzymy 1l Image
Ecozone prací gel s enzymy 1l
Koncentrovaný prací gel s enzymy Ecozone o objemu 1 litr vydrží až 25 pracích cyklů a s jeho silou vždy můžete počítat. Jeho jedinečné složení si dokonale poradí i s obtížnými skvrnami od vína, trávy, tuku, rajčat ... Read More
Ecozone prací gel na bavlnu a hedvábí 750ml Image
Ecozone prací gel na bavlnu a hedvábí 750ml
Prací gel na bavlnu a hedvábí Ecozone neobsahuje enzymy, je netoxický a nedráždí ty, co trpí astmatem či alergiemi. Unikátní složení je tolerováno i velmi citlivou pokožkou a je proto optimální pro praní oblečení mimi... Read More
Ecozone aviváž 1l Image
Ecozone aviváž 1l
Purity Fab Con od Ecozone je neparfémovaná aviváž z řady Ecozone Fab Con. Navíc neobsahuje lůj, a skládá se z ryze přírodních ingredience a rostlinných extraktů, které pomáhají udržovat vlákna hebká a měkká. Vaše o... Read More
Ostatní
Ecozone odstraňovač plísní Image
Ecozone odstraňovač plísní
Odstraňovač plísní neobsahuje bělidla, snadno se používá a vyhubí plíseň ve vaší domácnosti. Odstraňuje černé i hnědé skvrny plísní a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Jeho netoxické složení je bezpečné p... Read More
Ecozone proti roztočům Image
Ecozone proti roztočům
Roztoči nebudou mít šanci Ideální pro alergiky Jednoduchá aplikace rozprašovačem Náš speciálně vyvinutý přípravek na rostlinné bázi napadá roztoče ve všech místech vaší domácnosti. Lze jej použ?... Read More
Ecozone přírodní odpuzovač molů a můr Image
Ecozone přírodní odpuzovač molů a můr
Ochrana proti můrám Vhodné pro všechny textilie Dlouhotrvající ochrana Je bezpečný a snadno se používá Odpuzovač můr vytvoří dlouhotrvající ochranou bariéru proti můrám a molům. Tento v?... Read More
Ecozone přírodní odpuzovač pavouků Image
Ecozone přírodní odpuzovač pavouků
Odpuzuje pavouky aniž by jim ublížilffffffBezpečný, má rostlinné složeníffffffNeškodí dětem ani domácím mazlíčkůmffffffOdpuzovač pavouků Ecozone čerpá sílu z rostlinných extraktů a vytváří bariéru, která pavo... Read More
Ecozone tablety na změkčení vody 16ks Image
Ecozone tablety na změkčení vody 16ks
Tablety na změkčování vody chrání vaši pračku před vodním kamenem. Pravidelné používání změkčovače vody zabraňuje usazování vodního kamene na topném tělesu, tím šetří energii a udržuje spotřebič ve sk... Read More
Ecozone na čištění varných konvic a žehliček Image
Ecozone na čištění varných konvic a žehliček
Přípravek na odstranění kamene z konvic a žehliček má speciální složení, které zatočí s vodním kamenem. Je to tak – jediný výrobek na dva spotřebiče! Vyřízeno! Balení obsahuje tři sáčky na tři použití.... Read More
Ecozone čistič myček a praček Image
Ecozone čistič myček a praček
Chraňte spotřebiče ve své kuchyni naším ekologickým čističem myček a praček. Má speciální složení pro čištění a odstraňování vodního kamene a zaschlého prášku, které se časem usazují. Tak bude vaše myčka p... Read More